Prodej grilů vlastní výroby

Vyrábíme a prodáváme kvalitní grily, které prošli testováním v několika úrovních. V současné chvíli nabízíme model grilu s motorem vhodný pro grilování prasete do 45 kg, grilování kýty apod. Jedná se o velmi sofistikovaný a propracovaný typ, který si našel velmi rychle oblibu jak mezi našimi přáteli, tak u našich zákazníků. Dále v sortimentu máme gril menší konstrukce, který je vhodný na grilování mas a klobás. Tento gril má jak kámen, tak rošt, což umožňuje grilovat maso i klobásy najednou. V případě zájmu o koupi našich grilů nám zavolejte: +420 777 61 47 47 nebo napište na email: torasonar@seznam.cz

Kvalitní gril s motorem na prase, kýtu apod. – max do 45 kg

Velmi kvalitní gril vhodný pro grilování prasete, kýty apod. Gril pochází z naší dílny a na výrobu jsme použili velmi kvalitní materiály včetně motoru. Gril jsme vyvíjeli několik let a postupně jej vylepšily k naprosté dokonalosti.

Výklopné zařízení grilu slouží k ochraně, tak že při ořezávání nežhne oheň a nenese kouř do očí. Lorna je výsuvná a vyrobena z nerezového materiálu. Je dimenzována tak, že vám žádný odkrojený kousek nespadne na zem.

Držáky jsou vyrobeny ze dřeva, abyste mohli gril při plném provozu bez problémů obsluhovat a nedošlo k popálení. Nerezová jehla je nastavitelná dle velikosti pečeného druhu masa.

Gril má také kolečka, která slouží k pohodlné manipulaci a přesouvání grilu. Držadla a madla jsou výsuvná pro lepší úchop. Zadní topeniště je velmi úsporné.

Rozměry grilu: výška 125 cm, hloubka 95 cm, šířka 170 cm

PRODEJNÍ CENA: 49.990 Kč vč. 21% DPH (cena včetně motoru a nerezové lorny)